Servislerimiz |
343242
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-343242,eltd-cpt-2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,-ver-3.0.1, vertical_menu_with_scroll,fade_push_text_right,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Servislerimiz

Hayatınızdaki Değerli Anılarda İmzamız Var.
1

Altın Rodaj İşlemleri

Takının belli bir yüzeyi ve ya tamamı 2 farklı rodaj tekniği uygulanarak kaplanır. Eğer ürünün tamamının ayrı bir renge sahip olması isteniyorsa genel rodaj tekniği, ürünün belli bir bölümü ya da parçasının farklı renkte olması amaçlanıyorsa kalem rodaj tekniği kullanılabilir. İsteğinize göre hayalinizde yüzüğü renklendirebilirsiniz. Bunun için doğru adres Babür Kuyumculuk.

2

Alyans İsim Yazdırma

Alyanslarınızın içine istediğiniz yazı fontunda tarih isim şekil vb işletebilirsiniz. Bunun için ister örnek şablonlara bakabilir isterseniz de aklınızdaki stilleri bizimle paylaşarak yüzüğüne yazdırabilirsiniz.

3

Yüzük-Bilezik Büyültme

İstedğiniz ölçülerde yüzük bilezik kolye gibi değerli eşyalarınızı büyültüp küçülttürebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken ürününüze zarar verilmez çizilmez. Ürün teslim alınırken tartılarak alınır tekrar küçültüldüğünde ise artan parça ile birlikte tartılarak verilir. Bizim için en önemli olan değer Müşterilerimizin güvenidir.

4

Altın Eşyaları Parlatma

Altın ürünler ister beyaz altın olsun isterse sarı parlaklığını zamanla yitirebilir. Tekrar eski parlaklığını kazandırmak isterseniz özel zarar vermeyen kimyasal ilaçlar ile parlatma işlemi yaptırabilirsiniz.

5

Zamanında Teslim

Vermiş olduğunuz siparişlerinizi, ürünlerinizi istediğiniz işlemler gerçekleştirildikten sonra en kısa zaman da teslim edilmektedir.

6

Kolye & Bilezik Desen Yapımı

İster resim ister desen istediğiniz şekli lazer işleme cihazlarımız ile atölyemizde kolye bilezik vb ürünlerinize işliyoruz.